Аратта - На головну

10 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Гроші - не пахнуть. Українські чиновники та олігархи тупо підставили шахтарів

Економіка 5930 переглядів

Опубліковано - 25.08.2009 14:16 | Всі новини | Версія для друку

Гроші - не пахнуть. Українські чиновники та олігархи тупо підставили шахтарів
Гроші - не пахнуть. Українські чиновники та олігархи тупо підставили шахтарів
Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко незадоволена діями профільних міністерств і асоціації “Укркокс”, які привели до збільшення на 36% з початку року частки імпорту коксівного вугілля.

Про це вона заявила сьогодні під час круглого столу, присвяченого питанням розвитку вугільної галузі.

«Я думаю, що «Укркокс» зобов`язаний був перевірити, чому, коли у нас йде перевиробництво власного вугілля, чому в нас на 36% збільшилося імпортне вугілля. І це не пояснюється питаннями якості, тому що 36% – це додаткові об`єми імпорту. Просто потрібно сказати чесно, що наші металургійні підприємства покористувалися і нашою вітчизняною вугільною галуззю, як завжди, і поставили дуже низький рівень цін, але і, крім того, замість того щоб купувати наше вугілля, вони пішли демпінгувати в Росію. Це називається, що ми з відкритим серцем до них, а вони до нас ось з такою політикою», – сказала прем`єр.

Як повідомлялося раніше, у квітні ц.р. міністр вугільної промисловості України Віктор Полтавець заявив, що Міністерство економіки розробило проект постанови Кабміну про введення квотування на імпорт коксівного вугілля. Міністр не уточнив обсяги квотування, зазначивши, що їх планується ввести до кінця поточного року.

Він також повідомив, що, за даними Держзовнішінформу з початку року в Україну було імпортовано 1,235 млн. коксівного тонн вугілля. При цьому, зазначив міністр, ціна імпортного вугілля на 40-60% перевищує ціну вугільної продукції, запропонованої державними вугледобувними підприємствами.

За даними Мінвуглепрому, за 5 місяців ц.р. в Україну імпортовано 2,6 млн. тонн коксівного вугілля, що, за розрахунками асоціації «Укркокс», дорівнює 100% балансовій потребі вітчизняного ГМК на цей період. «Фактично, це витіснення українських виробників продукції, що коксується, і покладання їх збитків на бюджет держави», – відзначили в міністерстві.

На початку червня Комітет Верховної Ради з питань промислової і регуляторної політики запропонував ввести квотування на імпорт коксівного вугілля.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.