Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Чому падає гривня?

Добробут 5754 перегляди

Опубліковано - 3.09.2009 14:29 | Всі новини | Версія для друку

Чому падає гривня?
Чому падає гривня?
Виконуючий обов`язки міністра фінансів України Ігор Уманський вважає, що для різких коливань курсу національної валюти на даний момент не існує економічних передумов.

Таку думку він висловив сьогодні журналістам у Кабінеті міністрів.

«Об`єктивних або економічних чинників для такої ситуації на валютному ринку не існує. Ситуацію має бути взято під контроль Національним банком. Більш того, у Нацбанку є всі можливості це зробити», – сказав Уманський.

На його думку, для підтримки стабільного курсу національної валюти Нацбанк має активніше використовувати ринкові механізми.

«На жаль, не повною мірою це відбувається, тому є можливість у певних гравців на цьому ринку не завжди ринково поводитися», – пояснив він.

Умнський вважає, що на нинішню ситуацію на валютному ринку істотно впливають три основні чинники – підвищені інфляційні очікування, панічні настрої та спекуляції.

Втім, експерти називають ще одну причину дестабілізації на валютному ринку країни.

«Війна заяв політиків загострює нервозність серед резидентів, особливо населення. Це негативний фактор з погляду курсової стабільності, а також відновлення довіри до банківської системи», - констатує Олексій Блінов, економіст Astrum Investment Management.

Не виключено, що події осені - зими нинішнього року, ймовірно, розгортатимуться за сценарієм кінця 2008 р., включно з панічною втечею вкладників з банків, введенням нового мораторію на дострокове зняття депозитів, обвалом гривні й масовими спекуляціями на валютному ринку. Число фінустанов, які доведеться рятувати, може збільшитися у кілька разів.

Як повідомлялося раніше, вчора, 2 вересня, на українському міжбанківському валютному ринку торги доларом США відкрилися котируваннями 8,5370/8,5740 грн./дол., до 12:00 ціни зросли до 8,6050/8,6350 грн./дол. На час закриття торгів цінові рівні досягли значень 8,6480/8,6860 грн./дол.

Сьогодні на міжбанківському валютному ринку України торги доларом США відкрилися зростанням котирувань – 8,5575/8,7250 грн./дол.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.