Аратта - На головну

26 грудня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Тігіпко назвав фішку Януковича безвідповідальним популізмом

Добробут 4989 переглядів

Опубліковано - 29.10.2009 17:53 | Всі новини | Версія для друку

Тігіпко назвав фішку Януковича безвідповідальним популізмом
Тігіпко назвав фішку Януковича безвідповідальним популізмом
В Україні нікому зупинити безвідповідальний популізм парламенту.

Про це заявив екс-міністр економіки та екс-глава НБУ Сергій Тігіпко, повідомляє прес-служба.

«Готовність президента підписати закон про підвищення соцстандартів свідчить про розпад системи влади в Україні. Напередодні нових президентських виборів жоден із гравців не бажає зупинити шалений популізм парламенту». Так колишній міністр економіки України Сергій Тігіко прокоментував відмову Віктора Ющенка ветувати ухвалений парламентом 20 жовтня закон.

«Ющенко в даному разі діє не як глава держави, а як кандидат у президенти. Для виконання закону тільки в цьому році потрібно більше 8 млрд грн, яких у скарбниці немає. Крім того, набуття законом чинності суттєво ускладнить отримання четвертого траншу МВФ, без якого бюджет не буде виконаний навіть у чинній редакції», - говорить Тігіпко.

На його думку, для виконання закону наступного року доведеться або різко посилити фіскальний тиск на економіку, заганяючи її в тінь, або додатково емітувати близько 70 мільярдів гривень, що спричинить гіперінфляцію.

«Зрозуміло, коли в популізмі змагаються депутатські фракції, які звикли до безвідповідальності. Але включення в цю гру президента є прямою загрозою національній безпеці», - стверджує політик.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Сила уряду тримається на невігластві народу, і він знає це і тому завжди буде боротися проти просвітництва. Час нам зрозуміти це”
Лев Толстой

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.