Аратта - На головну

12 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Деградація. Силовики на замовлення

Пістолетне право 6086 переглядів

Опубліковано - 10.11.2009 14:18 | Всі новини | Версія для друку

Деградація. Силовики на замовлення
Деградація. Силовики на замовлення
Генеральна прокуратура України має дати правову оцінку діям Служби безпеки України, яка використовує свій спецпідрозділ “Альфа” не за призначенням.

Так депутат Верховної Ради від Громадянського руху «Народна самооборона» Володимир Ар’єв прокоментував участь спецпідрозділу СБУ «Альфа» у захопленні 6 листопада приміщень торгівельно-промислової групи «Таргет» у Харкові, повідомляє прес-служба.

«Те, що сталося в Харкові — надзвичайно небезпечний прецедент для України. Після 2005 року ми сподівались, що ситуація в країні змінилась і принаймні силові структури, в даному випадку Служба безпеки України, не будуть настільки нахабно діяти проти бізнесу та проти звичайних людей», — сказав Ар’єв.

Він не бачить жодних причин того, щоб бійці «Альфи» захоплювали приміщення компанії, яка не має жодного відношення до державної таємниці, стратегічної або військової сфер.

За словами Ар’єва, найближчим часом він разом з групою народних депутатів направить депутатський запит до генерального прокурора. «Законодавці , які несуть функцію контролю за органами державної влади, мають негайно втрутитись, щоб ця епідемія свавілля з боку силових структур не поширилась на інші області. Я думаю, що наступного пленарного тижня з трибуни Верховної Ради буде оголошено офіційний запит до генерального прокурора України», — сказав Ар’єв.

На його думку, такі дії СБУ підривають інвестиційний клімат держави: «Взагалі про який інвестиційний клімат ми можемо говорити, особливо напередодні ЄВРО-2012, якщо бізнес-структура, яка щось робить, може опинитись в будь-який момент перед обличчям державного рекету?».

Ар’єв зазначив, що закони, які дозволяють боротися з таким ганебним явищем, як використання спецслужб для рекету з боку держави і посадовців, вже є. «Нещодавно Верховна Рада прийняла 3 антикорупційних закони, які були розроблені нашим Комітетом», — додав депутат.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Шануй, Україно, святині свої! Бо вони ж – всесвітньої, загальнолюдської ваги; земна цивілізація виросла з них.”
Юрій Шилов

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.