Аратта - На головну

18 липня 2026, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На кіностудії ім.Довженка будуть оцифровувати фільми на сучасному обладнанні

Технології Регіон: м.Київ 7493 перегляди

Опубліковано - 18.12.2009 00:16 | Всі новини | Версія для друку

Сканер “Arriscan” поєднує в собі новітні досягнення сучасних технологій, за допомогою яких значно оптимізується процес кіновиробництва
Сканер “Arriscan” поєднує в собі новітні досягнення сучасних технологій, за допомогою яких значно оптимізується процес кіновиробництва
В Києві урочисто відкрили центр цифрового відновлення фільмофонду Національної кіностудії художніх фільмів ім.Олександра Довженка.

17 грудня 2009 року на базі Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка (м. Київ) відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття центру цифрового ремастерінга фільмофонду і студії постпродакшена «Digital Intermedia», повідомляє прес-служба Міністерства культури і туризму.

Орієнтуючись на новітні технології кінознімального процесу, Національна кіностудія художніх фільмів ім. О. Довженка у 2009 році продовжила комплексне оновлення власної матеріально-технічної бази.

Під егідою Кабінету Міністрів України та Міністерства культури і туризму України у поточному році кіностудією придбано високотехнологічний сканер ARRISСAN (виробництво компанії ARRI, ФРН).

Сканер ARRISСAN поєднує у собі найновітніші досягнення сучасних технологій, за допомогою яких значно оптимізується процес кіновиробництва. Крім того, на сьогоднішній день жодне виробництво та відновлення фільмів неможливе без цифрової обробки.

З метою збереження кращих здобутків національного кінематографу та популяризації українських фільмів широко в світі, кіностудія ім. О. Довженка у 2009 році розпочала роботу над повним відновленням власного фільмофонду за допомогою сканера ARRISСAN.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чим обмеженішим є світогляд людини, чим менше вона знайома з історією, природою і філософією, тим щиріша її прихильність до своєї релігії ”
Людвіг Фейєрбах

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.