Аратта - На головну

3 березня 2026, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Голова ЦВК визнав учорашнє рішення помилковим

Вибори-2010 6779 переглядів

Опубліковано - 5.01.2010 20:48 | Всі новини | Версія для друку

Голова ЦВК визнав учорашнє рішення помилковим
Голова ЦВК визнав учорашнє рішення помилковим
Голова Центральної виборчої комісії України Володимир Шаповал заявив, що ряд положень в рішенні комісії від 4 січня щодо голосування виборців вдома є помилковим.

"Вважаю, що певні позиції цього рішення є помилковими. Зокрема, переконаний, що стан здоров'я (виборця) повинен бути підтвердженим. Власне кажучи, людина, коли вона хвора, то потрібне не тільки його власне самопочуття, а й документальне підтвердження", -- сказав сьогодні Шаповал. При цьому він зазначив, що сам утримався при голосуванні за це рішення.

"А політичні коментарі. Я їх залишаю для політиків чи для інших колег", - додав голова Центрвиборчкому.

Як повідомлялося, вчора, 4 січня, Центрвиборчком ухвалив рішення, згідно з яким для голосування за межами виборчої дільниці виборець не повинен надавати документ, який підтверджує, що він не може пересуватися самостійно. За це рішення проголосували 8 членів ЦВК, 4 - проти і 2 утрималися.

Сьогодні, 5 січня, кандидат на пост президента Юлія Тимошенко заявила про намір звернутися до суду з вимогою скасувати це рішення Центральної виборчої комісії. Також Тимошенко подякувала решті членів ЦВК, включаючи голову Володимира Шаповала, за те, що вони не підтримали таке рішення і продемонстрували свою чесну позицію.

Водночас Тимошенко заявила, що рішення ЦВК свідчить про те, що лідер Партії регіонів Віктор Янукович намагається сфальсифікувати майбутні вибори. Вона порадила Януковичу не повертати на виборах "свої кримінальні штучки".
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Вибори-2010»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Вони вважають життя наше забавою і житіє прибутковою торгівлею, бо кажуть, то повинно ж звідкілясь мати прибуток, бодай із зла”
Біблія

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.