Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На Банковій теж заговорили про фальсифікації

Вибори-2010 6351 перегляд

Опубліковано - 14.01.2010 12:51 | Всі новини | Версія для друку

На Банковій теж заговорили про фальсифікації
На Банковій теж заговорили про фальсифікації
Недосконалість закону про вибори Президента України по суті легітимізує фальсифікації під час проведення виборів.

Про це заявила заступник голови Секретаріату президента України, представник Президента України в Конституційному суді України (КСУ) та Центральній виборчій комісії (ЦВК) України Марина Ставнійчук.

Вона зазначила, що дозвіл включати в списки виборців громадян у день виборів "по суті легітимізує так звані "каруселі", коли громадяни можуть масово голосувати по декілька раз". Також вона повідомила, що до сьогодні КСУ не дав висновку стосовно норм Кримінального кодексу, що передбачають відповідальність за неодноразове голосування громадян в день виборів.

Вона нагадала, що на сьогодні Кримінальний кодекс передбачає покарання за подвійне і більше голосування одного і того ж самого громадянина на одній і тій самій дільниці, але Кримінальний кодекс нічого не говорить про покарання тих громадян, які голосуватимуть два і більше разів не на одній, а на різних виборчих дільницях. На думку Ставнійчук, що така норма до КК була прийнята навмисно, для того, щоб ускладнити роботу правоохоронних органів у виявленні та покаранні порушників виборчого законодавства.

Нагадаємо, під час президентських виборів 2004 р. одним з основних порушень було багаторазове голосування за відкріпними посвідченнями, які під час внесення змін до закону про вибори Президента України були скасовані.

Від “Аратти”: нам, виборцям, цікаво, що ж заважало Президенту Віктору Ющенку виступити із законодавчими ініціативами і внести поправки у виборче законодавство і у Кримінальний Кодекс?

Часу не вистачило за п'ять років? Адже, у Президента у парламенті є ціла фракція, яка формально знаходиться у правлячий більшості. Тобто, у разі таких ініціатив - ухвалити відповідний закон не було жодних проблем.

Проте, як ми всі бачили і продовжуємо спостерегати, вся енергія гаранта виливається у публічне багаторічне верещання на тему "Погана Тимошенко".

Тільки одне не зрозуміло: чого ж насправді варті твердження гаранта про гарантії чесних демократичних виборів, якщо він, своєю бездіяльністю сприяє скоєнню злочину?

Але це - вже питання до Генерального прокурора України.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Вибори-2010»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Релігія це зітхання пригнобленої тварі, серце безсердечного світу, подібно до того як вона - дух бездушних порядків. Релігія є опіум народу ”
Карл Маркс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.