Аратта - На головну

16 липня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Блок Литвина завтра вирішить який уряд краще

Влада 3492 перегляди

Опубліковано - 24.02.2010 15:45 | Всі новини | Версія для друку

Блок Литвина завтра вирішить який уряд краще
Блок Литвина завтра вирішить який уряд краще
Фракція Блоку Литвина завтра визначиться щодо підтримки проекту постанови про відставку уряду.

Про це повідомив в інтерв’ю журналістам голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

За його словами, необхідно бути «свідомим того, що треба припинити війну, або треба зрозуміти, хто підписується добровольцем на війну».

Литвин зазначив, що сьогодні складається ситуація, коли «вибори закінчились, війна розпочалася». Він підкреслив, що цього допустити не можна. «Якщо хтось думає, що завербує у ВР необхідну кількість голосів для проведення бойових дій, то, на моє глибоке переконання, це не те, що потрібно країні», - наголосив Литвин.

Крім того, за його словами, не можна допустити, щоб парламент «всліпу було використано для реалізації тих чи інших сценаріїв». Спікер зауважив, що в інших країнах не траплялися випадки, коли б пропрем’єрська фракція наполягала на голосуванні за резолюцію про висловлення недовіри уряду і при цьому ініціювала б позачергове засідання парламенту.

Литвин підкреслив, що така ініціатива не може бути реалізована.

Він нагадав, що питання про недовіру уряду має розглядатися відповідно до закону про регламент ВР. За його словами, йдеться про те, що відповідно до процедури регламентний комітет має сформувати питання до уряду протягом чотирьох днів, уряд протягом трьох днів має дати відповіді на них.

Литвин зазначив, що за 10 днів з моменту реєстрації проект постанови щодо недовіри уряду парламент має визначити день і час розгляду даного питання.

Як повідомлялося раніше, у Партії регіонів заявляли, що розгляд проекту постанови про висловлення недовіри уряду планується внести до порядку денного одного з чергових засідань парламенту.

Від “Аратти”: персонально для знавця і відомого поціновувача історії і досвіду парламентаризма, колишнього функціонера ЦК КПУ Литвина, можемо повідомити, що нам не вдалося знайти прикладу, коли складова правлячої більшості, не покинувши її офіційно, активно руйнувала спільно створений уряд та відверто грала, у тому числі, у шахрайський спосіб, на стороні опонентів.

У країнах зі сталими демократичними традиціями, така партія й політики були б приречені на ганебну відставку та тривалу, якщо не довічну, недовіру суспільства.

Натомість традиція зрад та примітивних інтриг сталий звичай більшовицької верхівки, на якій пройшов вишкіл Литвин. Другою загальновідомою традицією більшовизму є тотальна, патологічна брехливість.

Отже, чи не настав час, нам, громадянам, позбавити владу від носіїв кримінально-більшовицьких традицій? Тоді точно слово "війна" зникне з лексикону державного керівництва. І життя стане спокійнішим, а перспективи - стабільними й прогнозованими.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У нашого Українського народу існує повір’я, що від тих батьків, які не дотримуються звичаїв, родяться діти, що стають вовкулаками. Вовкулака, бувши в людській постаті, до церкви не ходить, з людьми не вітається і звичаїв людських не знає”
Олекса Воропай

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.