Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Україні тимчасово заборонили бездимохідні газові котли

Добробут 5192 перегляди

Опубліковано - 21.04.2010 15:44 | Всі новини | Версія для друку

Бездимохідний газовий водонагрівач
Бездимохідний газовий водонагрівач
Україна запровадила тимчасову заборону на використання та реалізацію бездимохідних газових водонагрівачів з виведенням продуктів згорання в приміщення. Про це йдеться в повідомленні Державного комітету з промислової безпеки, охорони праці та гірського нагляду.

“На звернення Держгірпромнагляду, головним державним лікарем України винесена постанова “Про тимчасову заборону виробництва, заборону використання і реалізації бездимохідних газових водонагрівачів з виведенням продуктів згорання в приміщення”, - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, цією постановою визначено скасування діючих державних будівельних норм “Інженерне устаткування будинків та споруд. Зовнішні мережі та споруди. Газопостачання” і відпрацювання нового проекту норм.

Крім того, документом визначено проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи устаткування, призначеного для опалювання приміщень і приготування гарячої води.

Держгірпромнагляд відзначає, що експлуатація бездимохідних нагрівачів води призводить до порушення вимог санітарного законодавства в частині перевищення вмісту оксиду вуглецю в закритих приміщеннях, що, у свою чергу, може призвести до отруєння користувачів такого устаткування.

Комітет уточнює, що в 2009-2010 роках під час експлуатації газових водонагрівачів з виведенням продуктів згорання в приміщення в Україні постраждало 20 осіб, 15 з яких зі смертельним результатом.

Довідка: Бездимохідні газові водонагрівачі з виводом продуктів згоряння у помешкання призначені для короткочасної роботи, наприклад, підігріти воду, щоб помити посуд. У ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання» чітко зазначені умови їх використання. Робота цього обладнання допускається лише тоді, коли за допомогою трьоходового газового крану вимикається один з газових приладів, наприклад, газова плита; об’єм кухні повинен мати певні розміри, а кімната повинна бути обладнана вентиляційним каналом та сигналізатором мікроконцентрації оксиду вуглецю (чадний газ) з автоматичним відключенням подачі газу до водонагрівача.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Всяке партійне збіговисько складається із неуків і негідників”
Наполеон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.