Аратта - На головну

18 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Однопартійці Януковича схвалюють військово-газовий пакт

Влада 3172 перегляди

Опубліковано - 22.04.2010 14:45 | Всі новини | Версія для друку

Однопартійці Януковича схвалюють військово-газовий пакт
Однопартійці Януковича схвалюють військово-газовий пакт
Народний депутат України від Партії регіонів, голова парламентського Комітету з питань європейської інтеграції Володимир Вечерко заявив, що підписання президентами України та Росії домовленостей про подовження терміну базування Чорноморського флоту Росії в Криму відповідають інтересам України.

Про це він сказав у четвер, 22 квітня, повідомила прес-служба.

На думку депутата, негативна реакція опозиції щодо підписання документів не є конструктивною. «По-перше, самі ж опозиціонери за п’ять років перебування при владі не зробили жодного кроку для врегулювання цього питання», – пояснив В. Вечерко. «По-друге, кожен, хто не просто тримав в руках Конституцію України, а принаймні читав її – знає, що відповідно до частини 7 статті 17 розміщення іноземних військових баз на території України не допускається,
проте 14 пункт перехідних положень прямо передбачає, що використання існуючих баз на території України для тимчасового перебування іноземних військових формувань можливе, на умовах оренди та в порядку, визначеному міжнародними договорами, ратифікованими Верховною Радою», – додав він.

«А у відповідності до пункту 2 Договору між Україною та Російською Федерацією про умови перебування ЧФ РФ на суверенній території України визначено, що Чорноморський флот РФ є військовим формуванням, місцем дислокації якого є територія України, і перебуває на базі, яка територіально і за майновою ознакою належить Україні. Тому жодних порушень Конституції не було», – зазначив депутат.

Він наголосив, що обурення опозиції викликане лише політичним забарвленням даного питання. Вечерко також висловив переконання, що «якби мова йшла про тимчасове розміщення на території України флоту будь-якої іншої країни – опозиція не протестувала б».

При цьому політик нагадав, що офіційний представник НАТО Джеймс Аппатурай назвав підписання угоди про продовження терміну базування Чорноморського флоту Росії в Севастополі двосторонньою справою Росії та України – держав, кожна з яких є партнером Альянсу.

«Давно слід було перевести питання базування ЧФ РФ з площини політичної у площину економічну. А з точки зору економічних інтересів України, досягнуті у Харкові домовленості цілком відповідають нашим національним інтересам», – наголосив Вечерко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минулі покоління лишили нам не так розв`язання проблем, як самі проблеми”
Сенека

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.