|
|
23 червня 2026, вівторок
|
|
|
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
|
Львівські села активізуються завдяки програмі ООН
Регіональні новини Опозиція вірить, що українці, як належить європейцям, відреагують на наступ на свої права
Політика Регіонали втягнули Запорізьку область “в рускій мір”
Самоврядування Севастопольців “кинули” з підписанням угоди щодо ЧФ
Скандал Бойко відмовив росіянам у об’єднанні з “Газпромом”
Газоват
Україна віддалилась від ЄС
Світ навколо нас
Сторінки (всього - 1601): найновіша « | 567 | 566 | 565 | 564 | 563 | 562 | 561 | 560 | 559 | » найдавніша |
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |