|
|
26 червня 2026, п`ятниця
|
|
|
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
|
Фракція БЮТ вимагає від парламенту дозволити іноземним лікарям надати допомогу Тимошенко
За право людини У ГПУ стверджують, що грандіозне свято подарувала профспілка виключно на членські внески
Скандал Чорнобильцям, що голодують під вікнами Азарова, все частіше викликають лікарів
За право людини Усі фанати ФК “Карпати” приходитимуть на “Арену Львів” у вишиванках
Народний Вісник Україна для людей. Прокурори погуділи у найдорожчому клубі Києва, за підрахунками ТСН, на 300 тисяч
Добробут На підставі невідомого закону міліція забороняє біотуалети і обігрівачі у столичному парку
Пістолетне право Донецьке нічне правосуддя воює з наметами нардепа Гриценка
Пістолетне право Сторінки (всього - 1601): найновіша « | 798 | 797 | 796 | 795 | 794 | 793 | 792 | 791 | 790 | » найдавніша |
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |