| 
    |  | Холодна війна-2. Китайці збирають армію бойових хакерівАвтор/джерело -  © Газета.ua
 |  | 
 Дата публiкацiї - 15.07.2011 21:18 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=14635
 Китай офіційно оголосив про створення кіберподразделенія, яке увійде до складу Народно-визвольної армії. 
 
На створення так званої "синьої онлайн-армії" витрачено більше півтора мільйонів доларів. Дислокуватися вона буде на півдні країни, в місті Гуанчжоу. 
 Раніше країни Заходу неодноразово звинувачували Китай в організації хакерських нападів. Одним з найгучніших скандалів стала торішня атака на сервери Google. Тому багато експертів вважають, що в КНР просто вирішили легалізувати фактично давно існуюче армійський підрозділ хакерів.
 
 Проте, у китайському Міноборони стверджують, що головна мета кіберарміі - не напад, а захист країни від онлайн-атак зловмисників.
 
 Як відомо, кібер-атаки можуть принести істотну шкоду. Нещодавно група хакерів Lulz Security зламала сайт американського Сенату. Як підтвердження своїх дій зловмисники опублікували в інтернеті один з сенатських документів, призначених суто для службового користування
 
 |  
| 
 |  
|  |  
| 
 | 
 © АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
 © Автор проекту - Валерій Колосюк.
   |