| 
    |  | В чаті Facebook з’явився вірус-троянАвтор/джерело -  © “Аратта-Україна”
 |  | 
 Дата публiкацiї - 11.08.2011 21:48 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=14931
 У соціальній мережі Facebook набув поширення вірус-троян Win32/Delf.QCZ, який поширюється через чат. 
 
 Найчастіше шкідливу програму завантажують українські (39%), російські (19%) та білоруські (10%) користувачі, а також користувачі з Таїланду (9%), повідомляється на сайті розробника антивірусного ПЗ компанії ESET.|  |  | Найчастіше шкідливу програму завантажують українські користувачі | 
 
 Вірус поширюється через чат Facebook. Користувач отримує повідомлення, що містить посилання на сайт, звідки завантажується троян. Шкідлива програма здатна позбавити користувача доступу до соціальної мережі, викравши логін і пароль, а також передати іншим особам персональну інформацію, у тому числі дані доступу до фінансових коштів. Крім того, Win32/Delf.QCZ може заблокувати дію антивірусного ПЗ, якщо воно не було своєчасно оновлене.
 
 У наприкінці липня 2011 року стало відомо про поширення в Facebook вірусу Trojan.FakeAV.LVT, який видаляв з комп'ютерів антивірусні програми і замінював їх імітаціями. Він також поширювався через чат соціальної мережі, причому користувачі отримували посилання на відеоролик, для перегляду якого їм пропонувалося завантажити нову версію Flash Player.
 |  
| 
 |  
|  |  
| 
 | 
 © АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
 © Автор проекту - Валерій Колосюк.
   |