| 
    |  | Китайці випустили планшет з міні-проекторомАвтор/джерело -  © ТСН
 |  | 
 Дата публiкацiї - 9.10.2012 15:52 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=18608
 Китайська компанія Smart Devices випустила планшет SmartQ-U7, головною особливістю якого є вбудований міні-проектор, який дозволяє відтворювати на стіну будь-яке зображення.
 
Розмір проекції дорівнює 50 дюймів, а роздільна здатність – 854 на 480 точок. 
 Планшет треба тримати на відстані близько 1,8 метра від поверхні, на яку проектується зображення. SmartQ-U7 працює під управлінням Android 4.1. Апарат оснащений 7-дюймовим екраном і двоядерним процесором, має гігабайт оперативної пам’яті.
 
 У пристрою є роз’єм HDMI, гніздо для навушників і слот для карток пам’яті.
 
 Апарат поки не надійшов у продаж, але ціна на нього вже відома. Версія SmartQ-U7 з вісьмома гігабайтами внутрішньої пам’яті буде коштувати 315 доларів США, а з шістнадцятьма гігабайтами пам’яті – 400 доларів США.
 
 |  
| 
 |  
|  |  
| 
 | 
 © АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
 © Автор проекту - Валерій Колосюк.
   |