Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:
Київ22 Травня+24°33%744мм3м/c23.05+24°24.05+24°25.05+21°

Наш банер

Наш банер


Ніч і день

Думка українця 18599 переглядів

Опубліковано - 29.10.2012 | Всі публікації | Версія для друку

Ніч і день
Вибори не змінили головного: відчуття окупованої країни.

Якщо вночі після парламентських виборів ще можна було відносно холоднокровно розмірковувати на політичні теми - про альянси, про кількість голосів, які віддані за ту чи іншу партію, про дії переможців у новому парламенті, то ранок повернув нас у реальність. Українську реальність.

Центрвиборчком став повідомляти результати голосування, що значно відрізняються від соціологічних прогнозів. Звичайно, представники ЦВК можуть переконувати нас, що соціологія - це одне, а підрахунок - щось зовсім інше. Але це брехня. У всьому світі результати екзит-пулів збігаються з результатами виборів в межах декількох відсотків. Так, бувають випадки, коли переможець виборів за екзит-полами виявляється переможеним за підрахунком голосів. Але це тоді, коли розрив між кандидатами становить два-три відсотки. Те, що відбувається зараз - чергова фальсифікація, яку не так вже складно довести математично: саме за допомогою математики доводила фальсифікація на виборах російська опозиція.

Те, що відбувається зараз в мажоритарних округах - взагалі навіть не фальсифікація, а грубе свавілля, що в черговий раз нагадує, що влада в країні контролюється добре організованим угрупованням, що поставила собі на службу держава та її силові структури. Але чому повинно бути інакше в країні, де незаконним чином формується парламентська більшість, а Конституційний суд використовується для присвоєння президенту повноважень, з якими його не обирали? Так і повинно було бути. І більшість Партії Регіонів у парламенті - річ запрограмована. Як і запрограмована є більшість виборців, які цій партії і цій владі не довіряють - це чудово продемонстрували результати екзит-полів.

Саме тому вибори не змінили головного: відчуття окупованої, зґвалтованої країни. Країни, в якій влада, що не користується довірою виборців, продовжує з нахрапистістю, гідною кращого застосування, вести державу до прірви. І доля цієї держави - це показали вибори, і реальні результати і нереальний підрахунок, - буде вирішуватися аж ніяк не в парламентських стінах.

 

До теми:
 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Думка українця»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида”
Іван Франко

 
Реклама на порталі
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.

Loading...