Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Секретні матеріали - чому в Києві НЕ БУДЕ нормальних доріг

Під ковдрою влади 58268 переглядів

Опубліковано - 28.02.2013 | Всі публікації | Версія для друку

Секретні матеріали - чому в Києві НЕ БУДЕ нормальних доріг
Відповідь на питання: чому немає нормальних доріг, - загальновідомий: немає грошей. А тепер конкретне питання: а ЧОМУ НЕМАЄ грошей?

Але, звідки їх взяти на ремонт доріг, якщо, наприклад, «Київавтодор», замовив абсолютно абсурдні «наукові дослідження», які можна об’єднати під загальною умовною назвою - «Як зробити нормальні дороги». Причому, вартість цих «досліджень» в 2012 році склала близько 25 мільйонів гривень.

Наведемо приклади «науково-дослідних робіт», замовлених Національному транспортному університету, Дорожньому науково-дослідному інституту ім. М.П. Шульгіна; Харківському автодорожньому університету та деяким іншим науковим і дослідницьким підприємствам нашої країни:

- «Провести аналіз зарубіжних нормативних документів щодо оцінки якості ущільнення ґрунтів і основ дорожнього покриття, провести експериментальні вимірювання та розробити рекомендації щодо удосконалення вітчизняної нормативної бази»;

- «Дослідити сучасні дорожньо-будівельні матеріали для влаштування асфальтобетонних покриттів та розробити рекомендації з ефективного їх використання в конструкціях дорожнього покриття»;

- «Розробити рекомендації щодо оптимізації заходів з сезонного утримання доріг та підвищення якості їх виконання»;

- «Провести дослідження та розробити рекомендації щодо технологій ремонту тріщин в асфальтобетонних покриттях дорожнього покриття».

Особливо розчулює «серйозність» такої, наприклад, теми: «Провести Дослідження та Розробити модуль Управління ремонтами та експлуатаційним утриманням мостів»

Тепер, зрозуміло, так? Звідки з’являться нормальні дороги? Правильно - немає грошей, а гроші витрачені на вивчення питання «Як будувати дороги».

Виходить, що в державній організації, яка, за своїм статусом, повинна займатися будівництвом і ремонтом доріг, абсолютно ніхто не володіє елементарними знаннями предмету.

У підручниках для ВНЗ по дорожньому будівництву давним-давно описані технології будівництва та ремонту доріг.


Тому, склалася анекдотична ситуація: вчитель словесності наймає собі репетитора для вивчення абетки.
На відео - таким «технологіям» ямкового ремонту навчають в «Київавтодорі»:



А так виконують ямковий ремонт в Німеччині:

 

 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Під ковдрою влади»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія вчить лише тому, що вона ніколи нічому не навчила народи”
Георг Гегель

 
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.