Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Керрі ніби зачарований Лавровим, Путіним

Світ про Україну 21624 перегляди

Опубліковано - 30.03.2016 | Всі публікації | Версія для друку

Керрі ніби зачарований Лавровим, Путіним
Небезпека криється в тому, що в Європі і на Заході все більше говорять про те, що Україна несе більшу відповідальність за невиконання «Мінських угод» ніж Росія.

Колишній помічник держсекретаря США з питань демократії та прав людини, а нині - старший директор з питань прав людини і демократичних свобод "Інституту Маккейна" Девід Крамер в ексклюзивному інтерв’ю Грузинській службі «Голосу Америки» прокоментував ситуацію в Україні, Сирії та Грузії, і також торкнувся, зокрема, американо-російських відносин.

Україна

«З одного боку, країна продовжує рух вперед - народ України готовий продовжувати вимагати від уряду покінчити з корупцією і продемонструвати більш ефективне управління країною, а також налагодження більш глибоких зв’язків із Заходом. Все більше українців сьогодні позитивно ставляться до ідеї вступу до НАТО - подібного раніше не спостерігалося. В Україні як і раніше виступають за зміцнення зв’язків з Європейським Союзом. Громадянське суспільство в країні - дуже сильне, міцне - як ми пам’ятаємо, воно заявляло про себе на демонстраціях 2004 року, і в 2013-2014-му роках. Були зроблені позитивні кроки в бік реформ, про необхідність яких міжнародне співтовариство неодноразово заявляло. Однак при цьому головну проблему - корупцію - не вирішили повною мірою. Я бачу, що український народ відчуває серйозне невдоволення тим, що масштабних зусиль - з самих верхів і далі вниз по ланцюжку - не робиться».

Україна і Росія

«Агресія з боку Росії на сході країни продовжується. Її сили постійно, щодня порушують перемир’я ... Підводячи підсумки - Україна стикається з цілою низкою серйозних проблем, її населення і Захід відчувають серйозне роздратування через існуючу ситуацію навколо корупції.

Небезпека для України - і, на мій погляд, небезпека несправедлива - криється в тому, що в Європі і на Заході все більше говорять про те, що Україна несе більшу відповідальність за невиконання «Мінських угод» ніж Росія.

Москва не виконала жодного з пунктів «Мінських угод». Україна пообіцяла підготувати спеціальну законодавчу базу і поправки до Конституції, що стосуються питань самоврядування в східних регіонах, пообіцяла провести вибори на Донбасі ... Перше читання цих поправок відбулося в серпні минулого року - і тоді в результаті протестів проти них загинули чотири людини. Це надзвичайно складне питання. Я думаю, що існує значна небезпека того, що Верховна Рада не схвалить це законодавство.

Але провину в жодному разі не можна переносити з Росії на Україну. Якщо це станеться - і ознаки того, що це відбувається у Європі, вже є - то у нас з’явиться достатньо підстав для занепокоєння щодо збереження режиму санцкій проти Росії. Вкрай важливо зберегти дію цих санкцій. Москва не виконала жодного із узятих на себе забов’язань в рамках Мінського договору, а в України натомість з’явилися додаткові обов’язки. Причому з’явились вони на вимогу Росії, а її самої не стосуються. Не можна забувати - Україна є жертвою в цьому конфлікті, а агресором - Росія».

Керрі, Лавров, Путін

«Кожного разу, коли держсекретар США їде до Росії, я відчуваю занепокоєння. У минулому році - в травні в Сочі, в потім в грудні він літав - в Москву, і цього тижня він знову літав до Москви. Мені здається, що колега Джона Керрі - міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров - немов зачарував його, - як і Владімір Путін. Я щиро сподіваюся, що держсекретар Керрі продовжить жорстко розділяти сирійське і українське питання... Повторюся, Москва не виконала жодного з узятих на себе зобов’язань в рамках «Мінських угод». Санкції, введені за її дії в Україні, - анексію Криму, вторгнення на схід України, повинні залишатися в силі».

 

 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Світ про Україну»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Люди, які ніколи не оглядалися на предків, не дбатимуть про нащадків”
Едмунд Берк

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.