|
|
25 червня 2026, четвер
|
|
|
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
|
Розрахунки за газ “дерев’яними” створюють додаткові ризики для гривні8.11.2011 15:16
Команда прФФесіоналів впроваджує досвід Лукашенка в Україні21.10.2011 11:05
Українським аграріям полегшало: гарант підписав закон про скасування мита на зернові19.10.2011 21:24
Фірташ “простимулював” власника продати порт29.09.2011 15:03
Боротьба з контрабандою чи з бюджетом країни: останній втрачає 100 млн грн. тільки митних платежів19.09.2011 07:29 Сторінки (всього - 55): найновіша « | 27 | 26 | 25 | 24 | 23 | 22 | 21 | 20 | 19 | » найдавніша |
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |