|
|
25 червня 2026, четвер
|
|
|
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
|
Американський есмінець увійшов у Чорне море для маневрів із союзниками НАТО26.11.2021 08:47
Меркель вдруге за тиждень обговорила з Лукашенком ситуацію на європейському кордоні18.11.2021 10:34 Шостий флот США надсилає два кораблі до Чорного моря31.10.2021 15:41
Розвідка США: COVID-19 не був створений як біологічна зброя30.10.2021 18:15
Держдепартамент США відніс росіян, які хочуть отримати американську візу, до «бездомних національностей»25.10.2021 16:25
Сторінки (всього - 176): найновіша « | 176 | 175 | 174 | 173 | 172 | 171 | » найдавніша |
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |